oferta_artona

Oferta Artony

Nasza firma zajmuje się zabezpieczaniem i konserwacją wszystkiego, co jest w Twoim mieszkaniu lub domu. Nakładamy specjalne , tworzące niewidzialną warstwę ochronną powłoki na podłogi, meble i inne wyposażenie. Dzięki takiemu zabiegowi ochronisz swój dobytek przed zniszczeniem i mijającym czasem. W zależności od rodzaju powierzchni stosujemy odpowiednie, najwyższej jakości preparaty, co zapewnia uzyskanie wysokiej klasy efektu.

Zabezpieczanie mebli

Zabezpieczanie mebli to bardzo istotna sprawa, są one bowiem narażone na ogromną ilość otarć, przebarwień i rys, a przecież niejednokrotnie kosztują wiele tysięcy złotych. Dzięki zastosowaniu stałej i twardej osłony nałożonej na górną część mebla, chronimy go przed skutkami uszkodzeń spowodowanych przez stawiane na nim przedmioty. Resztę mebla impregnujemy i zabezpieczamy specjalną powłoką, dzięki czemu uzyskujemy odporność na plamy, rysy i otarcia.

Zabezpieczanie Podłóg

Podłogi są najbardziej narażone na zużycie. Skutkiem tysięcy kilometrów wykonanych przez domowników faktem staje się ich zniszczenie – utrata koloru, formy a nawet wzoru . W tym wypadku nakładamy kilka niewidzialnych warstw, które chronią powierzchnię. Dzięki temu podłoga, mimo iż jest nieustająco narażona na uszkodzenia, wygląda jak nowa.

Zabezpieczanie Ścian

Dobrze wiemy, jak wiele problemów sprawiają ściany. Są tym elementem mieszkania, który najszybciej i najłatwiej ulega zabrudzeniu. Po zmyciu z nich zabrudzeń możemy spodziewać się nieestetycznych plam czy zacieków. Do zabezpieczania ścian używamy specjalnego impregnatu, który nakładany jest za pomocą specjalistycznych opryskiwaczy w co najmniej czterech warstwach. W indywidualnych przypadkach, kiedy potrzebna jest szczególna precyzja, prace wykonujemy ręcznie, pędzlami. Zapewniamy, że tak zabezpieczone ściany pozostaną jak nowe nawet po wielokrotnym myciu. Państwo zaś zaoszczędzą czas i środki na ponowne malowanie.

Konserwacja okien

Szkła i lustra zabezpieczamy w podobny sposób jak ekrany telefonów czy lakier na samochodach. Nałożona folia lub szklista powłoka przez efekt kropelkowania chroni obiekty przed trwałym zanieczyszczeniem.

Konserwacja Terakoty i Gresu

Płytki podłogowe najczęściej używane w łazienkach trzeba zabezpieczyć z dużą rozwagą. Nieprzemyślane użycie substancji zabezpieczających może dać na podłodze efekt „lodu”. Dlatego, do tych elementów mieszkania, używamy specjalistycznej mieszanki. Dzięki jej zastosowaniu płytki podłogowe przez efekt kropelkowania, zyskują na całej powierzchni dobrą przyczepność. Zabiegi pielęgnacyjne związane z kaflami podłogowymi i fugami stają się banalnie proste i pozwalają zaoszczędzić czas.

Pakiet dodatkowy

Jeżeli w naszej ofercie nie znaleźli Państwo odpowiedniej usługi to mamy dobrą wiadomość. Nie boimy się wyzwań i z przyjemnością podejmiemy się innych zleceń, w tej sprawie prosimy o kontakt.
artona-oferta-specjalna

Konserwacja ozdób

Rozumiemy, jak potężną wartość sentymentalną mogą mieć ozdoby znajdujące się w naszych mieszkaniach. Ponieważ ich zadaniem jest dekorowanie, powinny błyszczeć, lśnić. Możemy nadać Twoim ulubionym porcelanowym figurkom czy szklanym świecznikom nowy wygląd. Na detale nakładamy ręcznie cienką warstwę płynnej osłony, co sprawi, że Twój ulubiony przedmiot nigdy nie będzie potrzebował polerowania czy dokładnego czyszczenia – lśnić będzie zawsze.

Pakiet dla dzieci

Pakiet dzieci jest to specjalny pakiet przeznaczony dla rodzin z dziećmi. Dla Państwa pociech przygotowaliśmy zabezpieczenia tych elementów domu, które mogą stać się niebezpieczne. Mowa tutaj przede wszystkim o śliskich i ostrych powierzchniach. Montujemy miękkie nakładki na rogi mebli oraz maty antypoślizgowe.